OVEČKY

Milí rodiče a děti.

Jsme rádi, že vaše děti navštěvuji společenství dětí s názvem Ovečky.

Schůzky se konají na faře v Lichnově, vždy v pátek od 18:00 hod a trvají do 19:30.
Děti si zpívají a hrají si.  Probírají nedělí evangelia nebo různé svaté. Dostávají nepravidelně domů pracovní listy s příslušné neděle, nebo třeba omalovánky nebo kvízy. Jinak společně zpíváme, hrajeme hry, divadla, povídáme si, jezdíme na výlety
a vyrábíme výrobky např. na misie svíčky, přáníčka atd.
Můžou zde chodit děti již od 5 let (po domluvě i mladší).
Pokud v pátek nepřijdete, prosím pošlete Adélce SMS 604 464 912 nebo Marceli 731 860 256 – nebo na WhatsApp nebo Messenger, ať víme, kolik dětí přijde.

Rodiče menších dětí nebo dojíždějících, můžou na ně počkat ve farní kuchyni, dát si čaj (kafíčko) nebo si jen popovídat.

Celé společenství dětí jsou vedeny jako členové Papežského misijního díla České republiky (podporujeme misijní díla dětí)  www.missio.cz Všechny děti dostaly misijní šátky, ty co nemají, dokoupíme. Mívají je při mši svaté, nebo když jedou na výlet. Mají je podepsané a necháváme je na faře.

Informace na čísle: 731 860 256 (Marcela)
604 464 912 (Áďa)

Na setkání s vámi i s dětmi se těší
Aďa, Romča, Nela, Pavel, Toník a Marcela